شماره ثبت - 288418

قوه قضائیه / 288418 ®

با شبکه ترجمه کیهان اطمینان، امنیت و کیفیت را یکجا تجربه کنید.
® !present your projects assurance and quality at the same time
IRAN
کیهان ترجمه با به کار گیری تمامی استاندارد های ذکر شده، شبکه ترجمه کیهان با توجه به بیداری اسلامی صورت گرفته به خصوص در کشورهای آمریکایی و اروپایی و به طبع آن، حال آشفته نظام سرمایه داری درغرب، و همچنین رشد آمار گرایش افراد به دین مبین اسلام ( رشدی بالغ بر 35 درصد *قابل پیگیری در تمامی مراکز آمار بین المللی- موسسه *پیو '– باشگاه خبرنگاران جوان* ) شبکه ترجمه کیهان با توجه به درخواست های مکرر سازمان ها، مراکز و کانون های اسلامی از کشورمان مبنی بر فید دهی های مربوط به دین، به خصوص دین اسلام، اقدام به عقد قرار داد با انتشارات مسجد مقدس جمکران نمود تا با ترجمه کتاب هایی فاخر در این زمینه نخست قدمی در راستای انتشار مفاهیم عمیق و ارزشمند اسلامی به کشورهای مقصد برداشته و همچنین باعث رشد و تعالی روز افزون کشور عزیزمان گردد کیهان ترجمه

سطح عالی که بالاترین کیفیت ترجمه را دارد برای ترجمه مقالات تخصصی، کتاب و پایان‌نامه‌های دانشگاهی، متون و قراردادهای بازرگانی و به طور کلی تمامی سفارش‌هایی که در آن‌ها کیفیت ترجمه و روان‌بودن متن مد نظر است استفاده نمود. در این سطح از ترجمه سفارش به مترجمین حرفه‌ای با تحصیلات دانشگاهی مرتبط با زمینه سفارش و تجربه بالا تخصیص می‌یابد. ارزیابی کیفیت این سفارش‌ها پیش از تحویل انجام می‌پذیرد. هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی برای این سطح 29 تومان به ازای هر کلمه معادل 7250 تومان برای هر صفحه ترجمه 250 کلمه‌ای در نظر گرفته می‌شود و برای ترجمه فارسی به انگلیسی به ازای هر کلمه 65 تومان است.

سطح خوب برای انجام سفارش‌های ترجمه دانشگاهی که متن تخصصی بوده اما مشتری به توازنی میان کیفیت و قیمت نیاز دارد مناسب است. مترجمین این سطح افراد با تجربه‌ای هستند که پیش‌تر در شبکه مترجمین ترجمانو سفارش‌ها را با کیفیت خوب انجام داده‌اند. پروژه‌های این سطح به مترجمین با رشته تحصیلی دانشگاهی مرتبط با زمینه سفارش تخصیص می‌یابند. این سطح از ترجمه غالبا برای پروژه‌ها ، کنفرانس ها و ویا ترجمه‌هایی که در آن‌ها بیشتر درک مطلب مورد نظر است توصیه می‌شود.هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی برای این سطح 22 تومان به ازای هر کلمه معادل 5500 تومان برای هر صفحه ترجمه 250 کلمه‌ای در نظر گرفته می‌شود و برای ترجمه فارسی به انگلیسی به ازای هر کلمه 62 تومان می‌باشد.

سطح متوسط به ترجمه‌های عمومی اختصاص دارد. در این نوع از سفارش ترجمانو تعهدی برای تخصیص ترجمه به مترجم با تحصیلات دانشگاهی مرتبط با زمینه تخصصی سفارش ندارد لذا معمولا از این سطح برای انجام ترجمه متون عمومی، اخبار، ترجمه زیرنویس فیلم و ترجمه سایت مناسب می‌باشد. هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی برای این سطح 17 تومان به ازای هر کلمه معادل 4250 تومان برای هر صفحه ترجمه 250 کلمه‌ای است. این سطح از ترجمه برای سفارش‌های فارسی به انگلیسی قابل استفاده نمی‌باشد.

 

Iran